Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Ēlerte: Rīgas politika nav ilgtspējīga

RS

Biļešu celšana Rīgas sabiedriskajā transportā ir tuvredzīgas politikas rezultāts, tā šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Rīgas domes “Vienotības” frakcijas vadītāja Sarmīte Ēlerte.

Ēlerte norāda, ka sabiedrības sašutums par dubultoto biļešu cenu ir saprotams, taču runājot par pamatojumu – nav pierādams, ka tas eksistē, jo nevienam īsti nav skaidri “Rīgas satiksmes” veiktie aprēķini.

Deputāte skaidro, ka trūkst informācijas par uzņēmuma finansēm un datiem , kas rūpīgi tiek slēpti no opozīcijas, atzīmējot, ka pat par iepriekšējiem tarifiem Valsts kontrole izteica šaubas.

“Man rodas sajūta, ka pie varas esošais “Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai” par biļešu cenu celšanu lēma pat īsti nezinot, kas notiek “Rīgas satiksmē”, ” sacīja Ēlerte, norādot, ka “Rīgas satiksme” ir slikti pārvaldīts uzņēmums.

Komentējot Rīgas atbildīgo sociālo politiku, kuru dēļ 45% pasažieru brauc bez maksas, Ēlerte norāda, ka šajā gadījumā rodas jautājums, vai tā nav vienkāršā balsu pirkšana, vienlaikus norādot, ka Rīgas budžets to nevar atļauties.

Jau vēstīts, ka no 1. februāra stāsies spēkā jaunas biļešu cenas Rīgas sabiedriskajā transportā, turpmāk viens brauciens maksās 1,15 eiro, savukārt biļete pie vadītāja 2 eiro.

Pievienot komentāru